MFL:School Viversel houdt grote online veiling

In de kleuter- en lagere school van Viversel gloeit de Warmste Week nu al volop. Ze houden daar in het kader van Music For Life een online veiling met de meest uiteenlopende spullen en de opbrengst gaat naar 't Weyerke. Wat er op dit moment zoal geveild wordt? Bonnen voor smoutebollen, cadeaubonnen, flessen wijn, tickets voor Urbanus in Muze, een gesigneerde vinylplaat van Bazart, een boek van de Kampioenen gesigneerd door Balthazar Boma, kunstkaders, een zwemabonnement, juwelen, enz. Er worden dit weekend nog een heleboel artikelen toegevoegd. Neem zeker eens geregeld een kijkje, de veiling loopt tot 27 november om 21 uur. 38197